თანამშრომლები

თანამშრომლები


აკადემიური პერსონალი


საინჟინრო მექანიკისა და მშენებლობის   ტექნიკური ექსპერტიზის დეპარტამენტი

 N 101  

გვარი, სახელი, მამის სახელი


თეორიული მექანიკა 


1. კვიციანი ტარიელ ათმურზის ძე სრ. პროფ

2.გორგიძე დავით ალექსის ძე სრ. პროფ

3.ციცქიშვილი ზურაბ ავთანდილის ძე სრ. სრ. პროფ

4.ბაღათურია გურამ გიორგის ძე ასოც. პროფ.

5.ლოსაბერიძე მარინე ვალერიანის ასული ასოც. პროფ


მასალათა გამძლეობა და დრეკადობის თეორია


1.კვარაცხელია ანზორ ვალდონის ძე სრ. პროფ

2.ბაციკაძე თამაზ ვახტანგის ძე სრ. პროფ

3.ბუქსიანიძე ამირან არტემის ძე სრ. პროფ

4.მაძაღუა ზურაბ კალისტრატეს ძე  ასოც. პროფ

5.ჭყოიძე რამაზ ვლადიმერის ძე ასოც. პროფ

6.გიორგობიანი რუსუდან შოთას ძე ასოც. პროფ

7.ნიჟარაძე ჯუმბერ ალექსანდრეს ძე  ასოც. პროფ.

8.მურღულია ნუგზარ ნიკოლოზის ძე  ასოც. პროფ

9.ლომიძე ვაჟა ივანეს ძე  ასისტ. პროფ


სტრუქტურული მთლიანობის მონიტორინგი და ტექნიკური ექსპერტიზა


1 იმედაძე როინ იონას ძე  სრ.პროფ.

2 წიქარიშვილი მალხაზ ანდროს ძე  სრ. პროფ.

3 ქრისტესიაშვილი ელინა ნოშრევანის ას. სრ.პროფ.

4 ზამბახიძე ლერი იურის ძე  სრ. პროფ.

5 მანჯავიძე მზია ლევანის ასული  ასოც .პროფ.

6 მეტრეველი გელა ალექსანდრეს ძე  ასოც .პროფ.

7 ჭურჭელაური ბადრი გენადის ძე  ასოც პროფ.

8 წაქაძე ალექსანდრე ვიტალის ძე  ასისტ .პროფ.

9 ბერიძე ლია ნოდარის ასული  ასისტ . პროფ.


სამშენებლო მექანიკა და ნაგებობათა სეისმომედეგობა

1 მხეიძე ომარ რევაზის ძე სრ. პროფ.

2 ტაბატაძე დემურ ვლადიმერის ძე სრ. პროფ.

3 ნაცვლიშვილი ალექსანდრე ალექსანდრეს ძე  ასოც. პროფ.

4 ჯანყარაშვილი დავით გიორგის ძე  ასოც .პროფ.

5 კაკუტაშვილი იოსებ დავითის ძე  ასოც. პროფ




სამოქალაქო და სამრეწველო მშენებლობის დეპარტამენტი №102


გვარი, სახელი, მამის სახელი


სამშენებლო კონსტრუქციები 


1 ხმელიძე თამაზ პეტრეს ძე  სრ.პროფ.

2 ესაძე სერგო იურის ძე სრ. პროფ.

3 მეძმარიაშვილი ელგუჯა ვიქტორის ძე  სრ .პროფ.

4 სურგულაძე ბიჭიკო ავთანდილის ძე  სრ.პროფ.

5 ბალანჩივაძე ლია ავთანდილის ასული  სრ.პროფ.

6 გურეშიძე გინა გივის ასული  სრ. პროფ.

7 ჭანტურია მაია ლიონის ასული  ასოც .პროფ.

8 ლებანიძე ალექსანდრე ლანდერის ძე  ასოც .პროფ.

9 ავალიშვილი ლამარა ნიკოლოზის ასული  ასოც. პროფ.

10 კახიანი ლია ალექსანდრეს ასული  ასოც .პროფ.

11 ვერულაშვილი ფატიმა გივის ასული  ასოც.პროფ.

12 მაისურაძე გიორგი ჯულხანის ძე  ასოც .პროფ.

13 ხაზარაძე ომარ გიორგის ძე  ასოც .პროფ.

14 მელქაძე თეიმურაზ ვლადიმერის ძე  ასოც .პროფ.

15 ვარდიაშვილი დავით ვახტანგის ძე  ასოც .პროფ.

16 იაშვილი კონსტანტინე დავითის ძე  ასისტ. პროფ


გრუნტები და ფუძე საძირკვლები 


1 ჭოხონელიძე გუგა ილიას ძე  სრ.პროფ.

2 ბიჭიაშვილი გია ჯონდოს ძე  სრ. პროფ.

3 ვაჭარაძე ვალერი ბენიამინის ძე  ასოც. პროფ.

4 მშვიდობაძე ია ნოელის ასული  ასოც. პროფ.

5 დანელია გივი ვარლამის ძე  ასოც .პროფ.

6 არეშიძე ნინა სერგოს ასული  ასისტ. პროფ.

7 ლუტიძე გიორგი ავთანდილის ძე  ასისტ. პროფ.



ამოქალაქო და სამრეწველო მშენებლობის ტექნოლოგიისა და საშენი

მასალების დეპარტამენტი №103



გვარი, სახელი, მამის სახელი


სამშენებლო წარმოების

ტექნოლოგიები


1 ბაქანიძე შახი ტიმოთეს ძე  სრ.პროფ.

2 ჯავახიშვილი მარინა ვახტანგის ასული  სრ.პროფ.

3 წეროძე შოთა პროკოფის ძე  სრ. პროფ.

4 მსხილაძე ნინო გიორგის ასული  ასოც. პროფ.

5 ჟღენტი რამაზ ბორისის ძე  ასოც.პროფ.

6 ქვარაია ირაკლი ბორისის ძე  ასოც. პროფ.

7 ღარიბაშვილი ირმა ოთარის ასული  ასოც.პროფ.

8 ირემაშვილი ინგა რობერტის ასული  ასისტ. პროფ.

9 ფირყულაშვილი ლევან ვახტანგის ძე  ასისტ. პროფ



საშენი მასალები და

ნაკეთობები


1 ნადირაძე ანზორ დიმიტრის ძე  სრ. პროფ.

2 ჩიქოვანი არჩილ ბორისის ძე  სრ. პროფ.

3 ქარუმიძე ზეინაბ ირაკლის ასული  სრ.პროფ.

4 ლორთქიფანიძე მერაბ მიხეილის ძე  სრ.პროფ.

5 ესაძე თამარ იურის ასული  ასოც.პროფ.

6 უგულავა ლიანა გრიგოლის ასული  ასოც.პროფ.

7 ნარეკლიშვილი თეა გიორგის ასული  ასოც. პროფ.

8 ტურძელაძე მალხაზ ნოდარის ძე  ასოც. პროფ.



ჰიდროინჟინერიის დეპარტამენტი №104


გვარი, სახელი, მამის სახელი


ჰიდრავლიკა და

საინჟინრო

ჰიდროეკოლოგია


1 გავარდაშვილი გივი ვალერიანის ძე  სრ. პროფ.

2 ლობჟანიძე ზურაბ კარლოს ძე  ასოც.პროფ.

3 დიაკონიძე რობერტ ვალერიანის ძე  ასოც.პროფ.

4 ნანიტაშვილი ვახტანგ ოთარის ძე  ასოც.პროფ.

5 ჩახაია გოგა გივის ძე  ასოც.პროფ.

6 კუპრეიშვილი შორენაზურაბის ასული  ასოც.პროფ.

7 მაჭავარიანი ნათელა ზურაბის ასული  ასოც.პროფ.


სამდინარო და საზღვაო

ნაგებობების

ჰიდროტექნიკური

მშენებლობა


1 ყალაბეგიშვილი მირიან ალექსანდრეს ძე სრ. პროფ.

2 ჭიჭაღუა პეტრე ვასილის ძე  ასოც. პროფ.

3 ახვლედიანი ალექსანდრე ვლადიმერის ძე  ასოც.პროფ.

4 მარგალიტაძე იუნონა ნიკოლოზის ასული  ასოც.პროფ.

5 გოგოლაძე ავთანდილ შალვას ძე  ასოც.პროფ



წყალმომარაგების, წყალარინების, თბოაირმომარაგებისა და შენობათა

საინჟინრო აღჭურვის დეპარტამენტი №105



წყალმომარაგება,
წყალარინება,წყლის
რესურსების
რაციონალური
გამოყენება და დაცვა



1 კლიმიაშვილი ლევან დავითის ძე  სრ. პროფ.

2 ნაცვლიშვილი ნიკოლოზ ვასილის ძე  სრ. პროფ.

3 გურგენიძე დავით რიმიკოს ძე  სრ. პროფ.

4 დავითაშვილი სანდრო ნიკოლოზის ძე  სრ. პროფ.

5 ინაშვილი ირმა დიმიტრის ასული  სრ. პროფ.

6 ნაჭყებია ვაჟა პანტელეიმონის ძე  ასოც.პროფ.

7 ნაცვლიშვილი მარინე ნიკოლოზის ას  ასოც.პროფ.

8 ხატიური ხათუნა ნუგზარის ასული  ასისტ.პროფ.



თბოაირმომარაგებსა და

ვენტილაცია


1 გრძელიშვილი მამული ვასილის ძე სრ. პროფ.

2 მესტვირიშვილი შოთა ალექსის ძე  სრ.პროფ.

3 შეყრილაძე ირაკლი გენადის ძე  სრ. პროფ.

4 ქადარია იური რევაზის ძე  სრ. პროფ.

5 კუჭუხიძე დიმიტრი გალაქტიონის ძე  ასოც. პროფ.

6 მელიქიძე კარინე რაფაელის ასული  ასისტ. პროფ


მშენებლობის კომპიუტერული დაპროექტების დეპარტამენტი №106

საგანთა ჯგუფი გვარი, სახელი, მამის სახელი აკადემ.


მშენებლობის

კომპიუტერული

დაპროექტება


1 ჭანკოტაძე ვახტანგ ვახტანგის ძე  სრ. პროფ.

2 გვასალია ბადრი ალექსანდრეს ძე  სრ. პროფ.

3 კუბლაშვილი მურმან დავითის ძე  სრ.პროფ.

4 თოდუა მიხეილ ნიკოლოზის ძე  ასოც.პროფ.

5 აბრამიძე ედისონ აპოლონის ძე  ასოც.პროფ.

6 სანიკიძე ზაზა ჯემალის ძე  ასოც.პროფ.

7 ჩხიკვაძე კონსტანტინე ტარიელის ძე  ასოც. პროფ.

8 გორჯოლაძე ხატია შოთას ასული  ასისტ. პროფ.

9 კვაჭაძე თამარ დავითის ასული  ასისტ. პროფ.

10 მაღრაძე თინათინ ბეჟანის ასული  ასისტ. პროფ.


მშენებლობის ეკონიმიკისა და მენეჯმენტის დეპარტამენტი №107

საგანთა ჯგუფი გვარი, სახელი, მამის სახელი აკადემ

.


მშენებლობის ეკონომიკა

და მენეჯმენტი 


1 ხოფერია გრიგოლ შალვას ძე  სრ. პროფ.

2 ჯინჭარაძე კობა ვასილის ძე  ასოც.პროფ.

3 მახვილაძე რევაზ ლეონიდეს ძე  ასოც.პროფ.

4 პატარაია რაულ ილიას ძე  ასოც.პროფ.

5 ამყოლაძე თემურ ივანეს ძე  ასოც.იპროფ.

6 ხართიშვილი ია ასლანბეგის ასული  ასისტ.პროფ.


სამშნებლო მანქანების დეპარტამენტი №108



სამშენებლო მანქანები

და მექანიკური

მოწყობილობი


1 შილაკაძე მიხეილ ერემიას ძე 400 სრ.პროფ.

2 ბუხნიკაშვილი თეიმურაზ პავლეს ძე 200 ასოც. პროფ.



რკინიგზების

მშენებლობა


1 რურუა ნუგზარ ხუტას ძე  სრ.პროფ.

2 კვანტალიანი გულვერი გიორგის ძე  ასოც. პროფ.

3 კუპატაძე თორნიკე სერგოს ძე ასოც. პროფე.


საავტომობლო გზებ


1 მჭედლიშვილი კონსტანტინე ალექსანდრეს ძე  სრ.პროფ.

2 პაპუაშვილი თენგიზ ირაკლის ძე  ასოც.პროფ.

3 შიშინაშვილი მანუჩარ თამაზის ძე  ასისტ. პროფ.


ხიდები და გვირაბები


1 გრძელიშვილი მარინე ვასილის ასული  ასოც. პროფ.

2 მაისურაძე ბორის მურმანის ძე  ასოც. პროფ